Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 07 grudnia 2014 00:00

III Niedziela Wielkiego Postu

04.03.2018 r.  1. Dziś po południu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Po nich Msza św.

  2. W poniedziałek Dzień Patrona Szkoły Podstawowej w Błażowej - Msza św. o godz. 9.00. Natomiast LO w Błażowej w czwartek i piątek będzie przeżywać swoje Rekolekcje Wielkopostne. Wspierajmy ich naszą modlitwą.

  3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 i po niej Msza św.

  4. Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu Siostrom Różańcowym z Róży: Anny Dziubek oraz Braciom Różańcowym z Róży: Franciszka Rybaka i Jerzego Stańka.

  5. Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy paniom z ul. Lutaka i ul. Działowej. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy kolejne panie z ul. Działowej: panią Annę Sroka, panią Zofię Szczygieł, panią Janinę Wojturską, pana Adama Woźniaka i z ul. Jagiellońskiej panią Genowefę Woźniak.

  6. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

  7. Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej zaprasza na widowisko prof. Janusza Pokrywki zatytułowane; "Józef Błogosławiony". To sceniczna adaptacja książki księdza Jana Krawca poświęcona życiu i działalności księdza Józefa Kowalskiego pochodzącego z Siedlisk - męczeńsko zamordowanego w obozie Auschwitz - Birkenau. Widowisko odbędzie się jutro - w poniedziałek 5 marca 2018 r. w sali widowiskowej GOK. Wstęp wolny.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W obecnym numeru Niedzieli artykuł: "Pasterz niezłomny",-. - Rok 2018 został ogłoszony przez Sejm RP Rokiem Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka. W Gościu Niedzielnym - "Żal na całego" - Dzisiaj bardziej ceni się ironię i chłodny dystans niż patos i współodczuwanie. A jednak ciągłe praktykowanie "Gorzkich Żali" świadczy o głębokiej tęsknocie za tym, by w przeżywanie męki Chrystusa zaangażować się całym sobą. I inne ciekawe artykuły.

 

 

Poprawiony: sobota, 03 marca 2018 22:45
 

Bądź na bieżąco
z najnowszymi wiadomościami i informacjami...