Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Jesteśmy Mistrzem Archidiecezji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 06 kwietnia 2013 18:30

Dzisiaj, 6 kwietnia, po wielkich zmaganiach sportowych, które były obecne podczas IV Finału Turnieju LSO Archidiecezji Przemyskiej w Piłkę Nożną Halową, przeprowadzonego na Hali Sportowej w Błażowej, nasza drużyna ministrantów - zdobywając pierwsze miejsce w kategorii starszej - wywalczyła po raz trzeci tytuł MISTRZA ARCHIDIECEZJI, po zwycięskim meczu z drużyną lektorów z Laszek.  Dzięki zwycięstwu nasza drużyna będzie reprezentować naszą Archidiecezję na Ogólnopolskich Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w Radomiu, które zostaną rozegrane już tradycyjnie na początku maja. Naszym chłopakom i ich Managerowi ks. Damianowi GRATULUJEMY i życzymy MISTRZOSTWA POLSKI.

 

Więcej zdjęć z turnieju do obejrzenia w Galerii

Poprawiony: niedziela, 02 lutego 2014 00:12
 

Bądź na bieżąco
z najnowszymi wiadomościami i informacjami...